Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

GÜNEYLİLER HAKKINDA

Bugün gururla dolu 40 yılı geride bırakarak başarı merdivenlerini ara vermeden çıkmaya devam eden Güneyliler Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin temelleri 1973 yılında Güneyliler Aile Bakkaliyesi olarak atıldı.

1987 yılında Güneyliler Toptan Bakkaliye olarak 8 yıl faaliyet gösterdikten sonra, 1995 yılında bugünkü tüzel kişiliğine sahip oldu.

16 Haziran 1996 yılında geçirmiş olduğu büyük yangın felaketi, Güneyliler için her şeye yeniden başlama ve yapılanma dönemi başlattı. O günden itibaren Güneyliler kendini yeniledi, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ilkeli ticaretten ve kaliteden ödün vermeyerek 1997 yılının başında üretici firmaların distribütörlük modelini benimsemesi, Güneyliler içinde belirlenen ürün gruplarının distribütörlüğünü almakla devam etti.

Tutarlılığın ve devamlılığın simgesi haline gelmiş Güneyliler, toplam kalite yönetimi anlayışını benimsemiş, müşteri odaklı çalışarak, her zaman en kaliteli ürünü en çabuk ve en iyi hizmetle ulaştırarak müşterisini, “memnun müşteri” profiline yükseltmektedir.

2011 yılı Güneyliler için yeni bir dönüm noktası oldu. Dünyada çok tüketilen gıda ürünlerinden turşu, zeytin ve salça gibi ürünleri "GÜNEYBAĞ" markası ile, 2013 yılında en son teknolojilerin kullanıldığı, yıllık 10.000 ton üretim kapasiteli, Avrupa Standartlarında bir tesisi ülkemize kazandırdı.

İnsanı hedef olan anlayışla bugünlere gelen Güneyliler sürekli değişen teknolojiye de ayak uydurabilmiştir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam