Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Parodontax diş eti bakımına yardımcı olmada uzun bir geçmişe sahiptir. parodontax diş macunu Alman bir diş hekimi olan Dr. Focke tarafından 1937'de geliştirilmiştir. Temizleme özelliğine sahip sodyum bikarbonat bazlı orijinal formülasyon hala bugünkü parodontax diş macununun formülasyonudur. O erken dönemlerden sonra parodontax diş fırçasını da geliştirmiş ve bu sayede diş eti bakımında hekimler tarafından güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Diş eti bakımının lideri olarak diş eti bakımı ile ilgili bilgilerimizi derinleştirmek ve daha iyi diş eti bakımı sağlamak için neler yapılması gerektiğini sürekli olarak klinik çalışmalar yürüterek destekliyoruz. Yakın dönemde parodontax diş macunu ve diş fırçasından oluşan aileyi geliştirmek için bir klinik çalışma yürüttük. Bilimi her şeyin merkezinde tutarak en etkili diş eti bakımını sağlamaya çalışıyoruz.

guneyliler-markalar-paradontax-img

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et